Biuletyn Informacji Publicznej
CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W ŻABIEJ WOLI

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.zabiawola.pl

Treść strony

AKTUALNOŚCI, ZARZĄDZENIA I OGŁOSZENIA

Stronicowanie

 • Dodatek węglowy

  Dodatek węglowy

  2022.08.17

  Centrum Usług Społecznych w Żabiej Woli informuje, że można już składać wnioski o wypłatę dodatku węglowego.

   

   

 • Pomoc obywatelom Ukrainy

  Pomoc obywatelom Ukrainy

  2022.07.28

  Drodzy Mieszkańcy Gminy Żabia Wola! Centrum Usług Społecznych w Żabiej Woli 25 lipca b.r. wspólnie z Wójtem P. Piotrem Rybką przekazało pomoc żywnościową dla żołnierzy z Ukrainy. Były to: konserwy mięsne, mleko, warzywa w puszkach oraz mydło. To już druga akcja ze strony naszej Gminy dla żołnierzy, która pomaga przeżyć w niełatwych wojennych warunkach. Jest to istotne wsparcie dla żołnierzy ukraińskich walczących na pierwszej linii frontu w obronie swojej Ojczyzny.

 • Informacja, dotycząca możliwości złożenia wniosku o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy nieposiadającym numeru PESEL.

  Informacja, dotycząca możliwości złożenia wniosku o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy nieposiadającym numeru PESEL.

  2022.07.08

  Z dniem 1 lipca 2022 r. wszedł w życie przepis art. 8 ustawy z dnia 8 czerwca 2022 r. o zmianie ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1383), umożliwiający składanie wniosków o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy nieposiadającym numeru PESEL.

   

Stronicowanie

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 133676
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2023-01-16 14:56:33