Biuletyn Informacji Publicznej
CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W ŻABIEJ WOLI

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.zabiawola.pl

Treść strony

  • Pomoc  dla Ukrainy

Pomoc obywatelom Ukrainy

Drodzy Mieszkańcy Gminy Żabia Wola! Centrum Usług Społecznych w Żabiej Woli 25 lipca b.r. wspólnie z Wójtem P. Piotrem Rybką przekazało pomoc żywnościową dla żołnierzy z Ukrainy. Były to: konserwy mięsne, mleko, warzywa w puszkach oraz mydło. To już druga akcja ze strony naszej Gminy dla żołnierzy, która pomaga przeżyć w niełatwych wojennych warunkach. Jest to istotne wsparcie dla żołnierzy ukraińskich walczących na pierwszej linii frontu w obronie swojej Ojczyzny.

[KOPIA]

  • Świadczenie pieniężne z tytułu zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy

Informacja, dotycząca możliwości złożenia wniosku o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy nieposiadającym numeru PESEL.

Z dniem 1 lipca 2022 r. wszedł w życie przepis art. 8 ustawy z dnia 8 czerwca 2022 r. o zmianie ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1383), umożliwiający składanie wniosków o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy nieposiadającym numeru PESEL.

  • Świadczenie pieniężne z tytułu zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy

Świadczenie pieniężne z tytułu zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy

Wniosek o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelo Ukrainy przybywającym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w związku z działaniami wojennymi prowadzonymi na terytorium Ukrainy.

  • Pomoc obywatelom Ukrainy

Pomoc obywatelom Ukrainy

Uprzejmie informujemy, że wszelkie informacje dotyczące pomocy obywatelom Ukrainy znajdują się pod adresem: https://www.zabiawola.pl/1838,zabia-wola-dla-ukrainy

Zachęcamy do śledzenia powyższej strony. 

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 2982
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-11-08 11:07:44