Biuletyn Informacji Publicznej
CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W ŻABIEJ WOLI

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.zabiawola.pl

Treść strony

AKTUALNOŚCI, ZARZĄDZENIA I OGŁOSZENIA

Stronicowanie

 • Profilaktyka 40 plus

  Profilaktyka 40 plus

  2022.09.22

  NZOZ Medycyna Rodzinna w Żabiej Woli (ul. Warszawka 24) zaprasza pacjentów do udziału w programie PROFILAKTYKA 40 PLUS. Personel placówki przeprowadzi z Państwem krótką ankietę dotyczącą stanu zdrowia oraz wygeneruje e-skierowanie na bezpłatne badania
  Program Profilaktyka 40+ realizuje badania diagnostyczne w formie pakietów dedykowanych oddzielnie dla kobiet i mężczyzn.

  „Profilaktyka 40 PLUS” zakłada realizację badań diagnostycznych w formie pakietów dedykowanych oddzielnie dla kobiet i mężczyzn oraz pakietu wspólnego.

 • Dodatek węglowy – nowe informacje i zasady

  Dodatek węglowy – nowe informacje i zasady

  2022.09.21

  Informujemy, że warunkiem wypłaty dodatku węglowego, po pozytywnej weryfikacji wniosku, jest posiadanie środków finansowych w budżecie Centrum Usług Społecznych w Żabiej Woli. Dotychczas środki te nie zostały przekazane z budżetu państwa do budżetu gminy. Po ich otrzymaniu  rozpoczniemy sukcesywnie wypłatę dodatków węglowych.

   

 • Jednorazowe dodatki dla gospodarstw domowych używających do ogrzewania drewna kawałkowego, peletu, gazu LPG, oleju opałowego lub innego rodzaju biomasy.

  Jednorazowe dodatki dla gospodarstw domowych używających do ogrzewania drewna kawałkowego, peletu, gazu LPG, oleju opałowego lub innego rodzaju biomasy.

  2022.09.21

  W dniu 20 września 2022 r. weszła w życie ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz. U. 2022 Poz. 1967). 

   

   

Stronicowanie

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 76917
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-09-22 13:21:32