Biuletyn Informacji Publicznej
CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W ŻABIEJ WOLI

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.zabiawola.pl

Treść strony

Zaproszenie do współpracy dla firm - Program Ogólnopolska Karta Seniora

Szanowni Państwo!

Prezesi, Dyrektorzy, Właściciele Firm!

Zapraszamy Państwa do przystąpienia do Programu Ogólnopolska Karta Seniora  i tym samym do dołączenia do grona Partnerów, honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora.

Ogólnopolską Kartę Seniora posiada już ponad 250 tys. Seniorów, a ich liczba nieustannie rośnie. Zainteresowanie jest ogromne z uwagi na korzyści, które uzyskują Seniorzy, mogący nabywać produkty i usługi ze zniżką. Nie bez znaczenia jest fakt, że Karta jest wydawana Seniorom bezpłatnie – wystarczy, że spełniają nasz główny wymóg, tj. ukończenie 60-tego roku życia.

Stale rośnie też zaangażowanie firm, bo korzyści dla Państwa są oczywiste, pozyskują Państwo dużą liczbę klientów-Seniorów. Specjalne oferty zniżek i rabatów przygotowało już ok. 2 tys. firm z całej Polski.

Czym jest Program Ogólnopolska Karta Seniora? Program Ogólnopolska Karta Seniora łączy osoby 60+ stanowiące pokaźną siłę nabywczo-zakupową (ok 9,5 mln osób) oraz firmy, których produkty i usługi skierowane są do Seniorów. Ogólnopolską Kartę Seniora może otrzymać każda osoba, która ukończyła 60-ty rok życia. Partnerem Programu Ogólnopolska Karta Seniora może być każda firma, która będzie honorowała Ogólnopolską Kartę Seniora, udzielając rabatów, ustalonych przez siebie.

Co zyskuje Państwa firma?  Jako Partner Ogólnopolskiej Karty Seniora  firma staje się rozpoznawalna wśród Seniorów – zyskują Państwo certyfikat Firmy Przyjaznej Seniorom. Ponadto, mają możliwość Państwo udziału w licznych eventach seniorskich organizowanych pod patronatem Głosu Seniora w całej Polsce (ok. 200 wydarzeń w roku), prezentując bezpośrednio swoje produkty i usługi, a także rozdając ulotki. Stowarzyszenie MANKO, jako organizator Ogólnopolskiej Karty Seniora, pomaga firmom partnerskim w promowaniu ich marki poprzez m.in. zamieszczanie reklam w Ogólnopolskim Magazynie Głos Seniora oraz jego lokalnych edycjach. To od firmy partnerskiej zależy, w jakim zakresie chce współtworzyć Ogólnopolską Kartę Seniora  i jakie działania chce podejmować z Głosem Seniora.

Jak firma może zgłosić się do programu Ogólnopolska Karta Seniora? Wystarczy, że wypełni formularz zgłoszeniowy – dostępny w załączeniu (lub w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Żabiej Woli)  – i dostarczy go do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabiej Woli lub jego skan odeśle na maila: ops@zabiawola.pl

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu:

tel. 46 857 82 88 lub mailowo: ops@zabiawola.pl

Poniżej do pobrania formularz zgłoszeniowy:

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 4195
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-06-25 12:19:58