Biuletyn Informacji Publicznej
CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W ŻABIEJ WOLI

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.zabiawola.pl

Treść strony

  • informacja wnioski

Informacja dotycząca składania wniosków papierowych w siedzibie GOPS

Szanowni Państwo, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zwracamy się z prośbą o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w budynku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabiej Woli. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i w miarę możliwości załatwienia spraw drogą elektroniczną. Od 1 lipca 2020 r. przyjmowane są wnioski składane wyłącznie droga elektroniczną  o ustalenie prawa do świadczenia „Dobry Start”, zasiłku rodzinnego i dodatków, specjalnego zasiłku opiekuńczego oraz funduszu alimentacyjnego na okres 2019/2020.

Jednocześnie przypominamy, że od 3 sierpnia 2020 r. możliwe będzie składanie w/w wniosków również w formie papierowej w siedzibie GOPS, jednakże nadal zachęcamy Państwa do składania wniosków elektronicznie. Jest to zdecydowanie najszybsza i najbezpieczniejsza forma złożenia wniosku.

Przyjmowanie wniosków w formie papierowej w siedzibie Ośrodka odbywać się będzie z zachowaniem reżimu sanitarnego. Obowiązkowe maseczki i dezynfekcja rąk.

Przypominamy – w tym roku NIE TRZEBA składać kolejnego wniosku o przyznanie świadczenia wychowawczego w ramach programu „Rodzina 500+” – wniosek złożony w ubiegłym roku, czyli w terminie od 1 lipca 2019 r., to świadczenia przyznane do końca maja 2021 r.

Metryka

  • autor: Elżbieta Kwiatkowska Dyrektor GOPS Żabia Wola, data: 2020-07-31

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 5887
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-01-27 14:48:15